Družinové spaní

přidáno: 3. 9. 2014 13:44, autor: Renata Biskupová   [ Aktualizováno 3. 9. 2014 13:44 uživatelem David Hawiger ]
V pátek 13. června se 50 dětí školní družiny rozhodlo, že nepůjdou ze školy domů, ale přenocují ve škole. Bylo tady dlouho očekávané " spaní v družině ". Po odpolední svačince na děti čekala " výtvarná dílnička " - děti se pustily do kašírování misek. Čas, kdy jsme čekali na zaschnutí misek , abychom si je mohli ozdobit - pomalovat různými
ornamenty, jsme vyplnili hrami na školním hřišti.
Poté následovala večeře - opékání buřtů a zpíváni při kytaře u táboráku. V pozdních večerních hodinách po večerní hygieně jsme zalehli do spacáků v tělocvičně.
Sobotní den jsme začali brzkou ranní rozcvičkou ( 7:00 hod. ) ještě v pyžamech při hudbě a rytmu ZUMBY, kterou si pro nás připravila Denisa Biskupová. Po snídani se děti vydaly hledat poklad. Cesta k němu vedla přes několik stanovišť, kde musely děti plnit nejrůznější úkoly, které si pro ně připravily paní vychovatelky. Po nalezení pokladu a vyhodnocení úkolů na nás čekal vydatný oběd.
Celou dobu se o nás, abychom měli plná bříška, starali rodiče z řad dětí - p. P. Havran, p. T. Novosadová,
p. M. Hančíková a žákyně 9. třídy - N. Motlochová, N. Bartošíková, za což jim patří velké poděkování.
Sladkou tečkou na závěr byl domácí perník, ( od paní kuchařek ), domácí buchta ( od maminky paní K. Švarcové
a jahodový nanuk, který dětem věnoval pan Rostislav Hruška - majitel " Pivnice u Barona " v Odrách, za což také moc děkujeme.
Pak nás čekalo už jen balení a odchod domů.     
Comments