Duchařský rej

přidáno: 5. 11. 2013 1:45, autor: Renata Pokorná   [ Aktualizováno 5. 11. 2013 1:45 uživatelem David Hawiger ]
Na Duchařském reji se v pátek 25. října 2013 ve ŠD v Bělotíně setkali duchové, strašidla, příšery a čarodějnice. Na děti v kostýmech a jejich rodiče čekalo nejdříve několik neobvyklých duchařských disciplín ve školní tělocvičně: tajemná jeskyně, oživení ducha Artura, srážení dýní, putování strašidelnou stezkou, zabalení mumie a samozřejmě nechybělo tradiční lovení v "nechutném" slizu. Za splněné úkoly dostávali všichni účastníci čarodějnické dukáty, které si na závěr proměnily ve sladkou odměnu, kterou nám daroval pan Rostislav Hruška – provozovatel ,,Hospody na Kopečku“

O čestné plnění všech úkolů se staraly tři černé kočky ( vychovatelky ŠD ), které ocenily neuvěřitelné úsilí všech 89 účastníků. Potom se celá duchařská družina rozdělila. Maminky, tatínci, ale i dědečci a babičky se pustili do výroby patchworkového pavouka a na děti čekala výroba papírové čarodějnice. Paní vychovatelky připravily sladké občerstvení, kdyby náhodou někomu došla energie.

Po skončení akce se všichni odebrali na již tradiční lampionový průvod. Děkujeme všem účastníkům za hojnou účast a všem ostatním za skvělou pomoc při organizaci této akce.
Comments