"Draku, leť ! " Křičely děti ve čtvrtek na školní drakiádě.

přidáno: 22. 9. 2014 15:15, autor: Adéla Dudová   [ Aktualizováno 22. 9. 2014 15:15 uživatelem David Hawiger ]
Ve čtvrtek 18. 9. se skutečně konala odložená DRAKIÁDA organizovaná školní družinou. Dokonce se i zdálo, že jsme měli  předem objednané počasí. Sluníčko svítilo, vítr foukal a třináct draků se pokoušelo zabrat co největší plochu nad školním hřištěm. Některý byl úspěšnější, jiný méně, ale děti, které je měly na starost a jejich kamarádi - pomocníci, byly do jednoho po celou dobu soutěže rozhodnuti svého draka vypustit co nejvýše a nejen to. Také udržet ho ve vzduchu co nejdéle nebylo vůbec jednoduché. Draku Martinky Pecharové se dokonce podařilo uletět neznámo kam. Jako lampión štěstí se vzdaloval našim zrakům výš a výš...  až zmizel úplně. V hodinovém zápolení si diplomy a sladké ceny nakonec odnesly za NEJVÝŠE LÉTAJÍCÍHO DRAKA :  Matěj Vašinka  ( drak Orel ), Filip Navrátil ( drak Hurvínek ) a Terezka Kantorová ( s drakem Barvínkem).
 Ceny za NEJDÉLE LÉTAJÍCÍHO DRAKA  obdrželi David Duda ( drak Ohnivec ), Valerie Kubalčíková ( drak Princezny ) a Karolína Majerová ( drak Motýl ).
Pro majitele neposlušných a divoce se zmítajících draků jsme také měli ocenění, a to za NEJMÉNĚ POSLUŠNÉHO DRAKA.  Drakiáda je za námi a vy se už jen můžete na fotografiích z galerie podívat, jak vlastně vysoko byl ten či onen drak. A hledejte pozorně, na některých není jen nebe, ale ty tečky...to jsou ti naši draci !!! :)
 
Comments