Halloweenské odpoledne

přidáno: 3. 11. 2014 0:33, autor: Renata Biskupová   [ Aktualizováno 14. 11. 2014 0:21 uživatelem David Hawiger ]

V pátek 24. října 2014 se ve ŠD v Bělotíně uskutečnilo již tradiční Halloweenské odpoledne plné strašidel, duchů, čarodějnic a příšer všeho druhu. Děti se oblékly do kostýmů a společně s rodiči se zúčastnili několika disciplín inspirovaných halloweenskou tematikou, které probíhaly v místní tělocvičně. Jednotlivá stanoviště byla označena a originálně pojmenována. Nejen děti, ale i rodiče si mohli vyzkoušet dýňový bowling, slalom mezi „duchy“, kaštanové obrazy či jak ulovit netopýra. Jednotliví příslušníci rodiny soutěžili i mezi sebou ve hře „jakého mám pavouka“ a mnozí poznali, že oloupat jablko tak, aby se slupka nepřetrhla, není vůbec jednoduché. Všichni, kteří splnili úkoly, byli odměněni žetony, za něž na závěr obdrželi odměnu v podobě bonbónů. Děti se také zúčastnili výtvarné soutěže, kterou hodnotili rodiče svými hlasy.

Vychovatelky ŠD, které dohlížely na průběh soutěžních disciplín, vystupovaly v roli netopýrů. Připravily účastníkům občerstvení a provázely je i následujícím programem, který prověřil jejich zručnost a šikovnost. Vytvořily se dvě skupiny – „malí“ a „velcí“. První z nich se pustila do výroby netopýra z kolíčku na prádlo, druhá vytvářela květináčového ducha. I přes prvotní obavy o úspěšný výsledek, především ze strany rodičů, se všem práce vydařila.

Na letošním Halloweenském odpoledni se celkem sešlo 98 účastníků, což je o něco více než v minulém roce, a to nás velmi těší. Děkujeme všem rodičům a dětem za účast a společně prožitý čas a všem ostatním za pomoc při organizaci.


Výsledky halloweenské výtvarné soutěže

I. kategorie - I. třída (18 výtvarných prací)

1. Aneta Janečková – 15 hlasů

2. Viktorie Vítková – 11 hlasů

3. Valerie Kubalčíková – 10 hlasů

    Tereza Elefantová

4. Matěj Rušar – 8 hlasů

5. Yasmíne Velgosová – 7 hlasů

    Verunka Lukášová

    Adéla Vaškovičová


II. kategorie - II. třída (14 výtvarných prací)

1. Edita Drozdová - 12 hlasů

2. Sofie Mitričová - 11 hlasů

3. Michal Sivák - 9 hlasů

4. Eliška Lubojatzká - 8 hlasů


III. kategorie - III. třída (20 výtvarných prací)

1. Markéta Hradilová - 13 hlasů

2. Karolína Šustalová - 12 hlasů

3. Petra Novotná - 11 hlasů

4. Kristýna Máchová - 10 hlasů

5. Sára Michlíčková - 9 hlasů


IV. kategorie - IV. a V. třída (11 výtvarných prací)

1. Tomáš Kopecký - 13 hlasů

    David Sooky

2. Nela Gawlowská - 9 hlasů

3. Julie Andrysová - 8 hlasů

Comments