Materiální podmínky

Popis materiálních podmínek

Oddělení školní družiny I

Oddělení školní družiny I. má svou vlastní místnost v suterénu školní budovy rozdělenou zabudovanými skříňkami na část odpočinkovou a pracovní.

Odpočinková část je vybavena kobercem, polštářky, na kterém si žáci hrají, vyprávějí, relaxují. V tomto prostoru se nachází skříň, kde jsou uloženy hračky, stavebnice. Pracovní část je vybavena stoly a židličkami, které odpovídají vzrůstu žáků. Místnost je pokryta PVC. Oddělení je vybaveno umyvadlem a přiměřeným osvětlením.

V místnosti se nacházejí zabudované skříňky, ve kterých jsou dětem k dispozici veškeré výtvarné potřeby.  Výzdoba je obměňována, podílejí se na ni žáci svými výrobky. Sociální zařízení využívají žáci ve III. oddělení. Vlastní šatnu školní družina nemá, používá šatny školní, která se nachází vedle družiny.

K dispozici mají děti velký výběr stolních her, stavebnic, sportovní náčiní, časopisy, knihy. K využití mají televizi, DVD, CD přehrávač a přenosný radiomagnetofon. Žáci jsou vedeni k šetrnému zacházení s veškerým zařízením a vybavením.

Pro sportovní činnost dětí využíváme tělocvičnu školy a areál školního hřiště, ve kterém se nachází průlezky, pískoviště, dopravní hřiště a fotbalové hřiště.

Oddělení školní družiny II.

Oddělení školní družiny II. má svou vlastní místnost v suterénu školní budovy rozdělenou nízkými skříňkami na část odpočinkovou a pracovní.

Odpočinková část je vybavena stolem na stolní tenis a sedací soupravou, kterou žáci využívají při rozhovorech, čtení časopisů a knih. Pracovní část je vybavena stoly a židličkami, které odpovídají vzrůstu žáků a nemají tradiční uspořádání a nábytkovou stěnou. Místnost je pokryta PVC. Oddělení je vybaveno umyvadlem a přiměřeným osvětlením. Výzdoba je obměňována, podílejí se na ni žáci svými výrobky. Sociální zařízení využívají žáci v přízemí školní budovy. Vlastní šatnu školní družina nemá, používá šatny školní. K dispozici mají děti stolní fotbal, velký výběr stolních her, stavebnic, sportovní náčiní, časopisy, knihy. K využití mají televizi, DVD, CD přehrávač a přenosný radiomagnetofon, které jsou součástí oddělení ŠD I. Žáci jsou vedeni k šetrnému zacházení s veškerým zařízením a vybavením.

Pro sportovní činnost dětí využíváme tělocvičnu školy a areál školního hřiště, ve kterém se nachází průlezky, dopravní hřiště (lze jej využít i na street hokej), fotbalové hřiště, rampy na skateboard a hřiště na volejbal a tenis.   Oddělení školní družiny III.

Oddělení školní družiny III.

Oddělení školní družiny III. má svoji vlastní místnost v suterénu školní budovy.

Odpočinková část je vybavena kobercem, na kterém si žáci hrají a diskutují. V tomto prostoru se nachází skříně a pojízdné boxy, kde jsou uloženy hračky, stavebnice, kostky. Pracovní část je vybavena stoly a židličkami, které odpovídají vzrůstu žáků. Místnost je pokryta PVC. Oddělení je vybaveno umyvadlem a přiměřeným osvětlením.

V místnosti se nacházejí zabudované skříňky, ve kterých jsou dětem k dispozici veškeré výtvarné potřeby a pomůcky.  Výzdoba je obměňována, podílejí se na ni žáci svými výrobky. Sociální zařízení využívají žáci ve vedlejší místnosti. Vlastní šatnu školní družina nemá, používá šatny školní, která se nachází vedle družiny.

K dispozici mají děti velký výběr stolních her, stavebnic, sportovní náčiní, časopisy, knihy. K využití mají televizi, DVD, CD přehrávač, které jsou v I. oddělení. K dispozici máme i přenosný radiomagnetofon. Žáci jsou vedeni k šetrnému zacházení s veškerým zařízením a vybavením.

Pro sportovní činnost dětí využíváme tělocvičnu školy a areál školního hřiště, ve kterém se nachází průlezky, pískoviště, dopravní a fotbalové hřiště.